Dr. Kucheruk Olga 

Zubní lékař
Vždy mě zajímala medicína a osud mě zavál k dětem. Pomáhat lidem ke krásnému úsměvu mi přišlo skvělé a sympatické, proto jsem si vybrala tuto cestu. Původně jsem si vydala cestou k stomatochirurgii, ale přesto jsem si zalíbila záchovnou a preventivní stomatologii. Po dokončení studia v roce 2008 jsem začala pracovat na katedře dětské stomatologii v Kyjevě. Absolvovala jsem dvouletý studium v oboru estetické a záchovné stomatologii na Pařížské univerzitě (Paris IX) a dvouměsíční stáž na katedře pedostomatologii v Rakousku. Neustále se rozvíjím a ráda se učím nové přístupy.

MDDr. Pawlitová Nikola

Zubní lékař
“Pocházím z Karviné, kde jsem také absolvovala zdejší gymnázium. Následně jsem se rozhodla pro studium zubního lékařství na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Během studia jsem ve svém volném čase chodívala na praxi na chirurgickou kliniku a zubní pohotovost, absolvovala jsem také množství stáží u různých specialistů. V předposledním ročníku jsem byla vybrána a odjela na roční stáž na kliniku Tor Vergata v Římě, kde jsem měla možnost seznámit se s nejmodernějšími technikami a učit se od předních italských lékařů. Hovořím anglicky, italsky, německy a polsky.”

Vzdělání
Congresso Nazionale della Sociatá Italiana di Odontoiatria Conservatrice
Dental Summit Prague
Endocamp
The International Dental Student Congress

Michaela Štěpinová

Zdravotní sestra
“Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu v Praze, obor všeobecná sestra. Poté jsem vystudovala vysokou školu zdravotnickou, obor porodní asistentka. Po mateřské dovolené jsem nastoupila k paní doktorce Dolečkové do zubní ordinace DENT 11, kde pracuji do dnes.”