Dr. Olga Kucheruk

Dr. Kucheruk začala po dokončení studia v roce 2008 pracovat na katedře dětské stomatologie v Kyjevě. Absolvovala dvouleté studium v oboru estetické a záchovné stomatologie na Pařížské univerzitě (Paris IX) a dvouměsíční stáž na katedře pedostomatologie v Rakousku. Neustále se rozvíjí a ráda se učí novým přístupům.

„Medicína byla vždy mojí vášní a naplnění jsem našla v pomáhání lidem ke krásnému úsměvu. Původně jsem směřovala ke stomatochirurgii, ale cestou jsem propadla preventivně-konzervační stomatologii a zejména pedostomatologii.“

MDDr. Nikola Pawlitová

Momentálně na mateřské dovolené

“Pocházím z Karviné, kde jsem také absolvovala zdejší gymnázium. Následně jsem se rozhodla pro studium zubního lékařství na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Během studia jsem ve svém volném čase chodívala na praxi na chirurgickou kliniku a zubní pohotovost, absolvovala jsem také množství stáží u různých specialistů. V předposledním ročníku jsem byla vybrána a odjela na roční stáž na kliniku Tor Vergata v Římě, kde jsem měla možnost seznámit se s nejmodernějšími technikami a učit se od předních italských lékařů. Hovořím anglicky, italsky, německy a polsky.” 

MDDr. Linh Thuy Nguyenová

MDDr. Nguyenová vystudovala 1. lékařskou fakultu v Praze a naší klinice se stará o široké spektrum výkonů, zejména v záchovné a protetické stomatologii.

Její trpělivý a citlivý přístup ocení všichni bázliví pacienti, kterým se paní doktorka ráda věnuje a ukazuje, že zubařina 21. století může být bezbolestná a že i k zubaři se můžete těšit.  

Zakládá si na preciznosti, neustále se vzdělává na školeních, kurzech a mezinárodních kongresech.

„Jsem perfekcionista, miluji výzvy a na cestě za zdravým a funkčním chrupem beru pacienta jako parťáka, spolu zvládneme i nejsložitější případy.“

Olga Inohda, DiS

dentální hygienistka

Vystudovala obor dentální hygieny v Praze.

Absolvovala řadu školení a kurzů v oboru. Je členkou Asociace dentálních hygienistek. Ve spolupráci s Českým zeleným křížem školila děti ve školkách o správné hygieně dutiny ústní.

 

„Dentální hygiena mě moc baví! Spokojený úsměv pacientů je největší odměnou za mojí práci. Kdybych měla definovat sebe při práci ve třech slovech? Bylo by to: empatická, pečlivá a trpělivá. Jsem šťastná, že mohu pracovat v týmu špičkových odborníků! Společně se doplňujeme a podílíme na zdraví naších pacientů.„

Valentýna Dvorachenko

Valentýna se pohybuje ve stomatologii přes 20 let, 2 roky pracovala v Británii, tudíž se s ní domluvíte i perfektně anglicky. 

V ordinaci má ráda pořádek a kromě toho, že je pravou rukou paní doktorky, se stará, aby se pacientům dostalo veškeré péče a komfortu. Je empatická, starostlivá a ráda rozmazluje i naše nejmenší pacienty.