Několik málo informací týkajících se hrazení jednotlivých zákroků v našem zařízení. Naše ordinace má smlouvy se všemi hlavními pojišťovnami. Co to vlastně znamená pro Vás? To, že množství zákroků nemusíte platit z vlastní peněženky, ale je uplatněno Vaše zdravotní pojištění. Týká se především vstupního vyšetření včetně registrace, pravidelných preventivních prohlídek, které jsou hrazeny zdravotními pojišťovnami dvakrát ročně, dále kompletní RTG vyšetření, včetně panoramatického RTG, jenž Vám bude proveden přímo u nás v ordinaci. Zohledníme i příspěvek na protetické práce – korunky, můstky, snímací náhrady. V neposlední řadě je to podání lokální anestezie před samotným zákrokem.
Ceny jednotlivých zákroků – tedy přímých plateb, které Vám budou účtovány, vychází ze složité kalkulace, která zohledňuje velké množství faktorů. Zmínit lze například používání toho nejmodernějšího vybavení, špičkové přístroje, nejnovější materiály, které jsou na stomatologickém trhu. Na každého pacienta máme vyhrazeno dostatečné množství času, k ošetření přistupujeme s maximální zodpovědností a pečlivostí, což odpovídá i době, kterou pacient stráví v ordinaci.

Naší největší snahou je spokojenost Vaše i Vašich dětí, pro které máme vždy dost trpělivosti, odměnu nebo třeba i pohádku, kterou jim promítneme během ošetření.

Péči, která vede k dlouhodobému zachování či kvalitní náhradě chrupu, hradí zdravotní pojišťovny pouze částečně. Úhrada je tak při použití nadstandardních materiálů a postupů převážně na straně pacienta. Podrobnou informaci k cenám Vám podá Váš ošetřující lékař před zahájením ošetření. V případě Vašeho zájmu s Vámi probere celkový cenový a časový plán ošetření.

Ceník zákroků

Vstupní vyšetření hrazeno ZP
Preventivní prohlídka hrazeno ZP
Digitální RTG hrazeno ZP
Lokální anestezie hrazeno ZP
Fotokompozitní výplň od 1800,- Kč
Domácí bělení 4900,- Kč
Kombinované bělení 7990,- Kč
Celokeramická korunka od 9650,- Kč

Upozornění

Jestliže se nemůžete dostavit na smluvený termín k zubnímu lékaři či na dentální hygienu, prosíme Vás, abyste tento termín co nejdříve zrušili. Váš termín tak můžeme nabídnout i jinému klientovi.

Záruky

Zubní ordinace DENT 11 s.r.o. díky kvalitě ošetření nabízí nadstandardní záruční dobu. Ta je ovšem podmíněna pravidelnou preventivní prohlídkou 1x za 6 měsíců a návštěvou dentální hygienistky alespoň 2x ročně a kvalitní domácí dentální hygienou. Jako ukazatelem správného provádění zubní hygieny je index PBI pod 15 (index krvácivosti dásní – je přímo úměrný kvalitě provádění domácí ústní hygieny). Je tedy vždy nutná spolupráce a správná péče ze strany klienta.

Pacient netrpí skřípáním zubů (bruxismem) nebo nosí dlahu zabraňující poškození zubů skřípáním s obměnou dlahy za 6 až 24 měsíců.

Fotokompozitní výplně – prodloužená záruka 5 let na vypadnutí výplně ze zubu, nikoliv na odštípnutí výplně či zubu. Záruka se také nevztahuje na odumření nervu zubu.

Endodoncie – prodloužená záruka 3 roky, nevztahuje se na prasknutí kořene. Primární ošetření musí být provedeno na našem pracovišti. Záruka se nevztahuje na problémy s kořeny pod korunkou.

Protetika – Záruka na fixní protetický výrobek se vztahuje pouze na výrobek vlastní a neplatí v případě rozšíření léčby, změně diagnózy, selhání pilíře a dalších indikací směřujících ke změně stavu v ústech pacienta od stavu počátečního, ve kterém byl protetický výrobek dodán.

Pokud pacient nedochází na preventivní prohlídky 2x ročně či nenavštěvuje dentální hygienistku 2x ročně, uplatňujeme zákonné záruky na ošetření.