Několik málo informací týkajících se hrazení jednotlivých zákroků v našem zařízení. Naše ordinace má smlouvy se všemi hlavními pojišťovnami. Co to vlastně znamená pro Vás? To, že množství zákroků nemusíte platit z vlastní peněženky, ale je uplatněno Vaše zdravotní pojištění. Týká se především vstupního vyšetření včetně registrace, pravidelných preventivních prohlídek, které jsou hrazeny zdravotními pojišťovnami dvakrát ročně, dále kompletní RTG vyšetření, včetně panoramatického RTG, jenž Vám bude proveden přímo u nás v ordinaci. Zohledníme i příspěvek na protetické práce – korunky, můstky, snímací náhrady. V neposlední řadě je to podání lokální anestezie před samotným zákrokem.
Ceny jednotlivých zákroků – tedy přímých plateb, které Vám budou účtovány, vychází ze složité kalkulace, která zohledňuje velké množství faktorů. Zmínit lze například používání toho nejmodernějšího vybavení, špičkové přístroje, nejnovější materiály, které jsou na stomatologickém trhu. Na každého pacienta máme vyhrazeno dostatečné množství času, k ošetření přistupujeme s maximální zodpovědností a pečlivostí, což odpovídá i době, kterou pacient stráví v ordinaci.

Naší největší snahou je spokojenost Vaše i Vašich dětí, pro které máme vždy dost trpělivosti, odměnu nebo třeba i pohádku, kterou jim promítneme během ošetření.

Péči, která vede k dlouhodobému zachování či kvalitní náhradě chrupu, hradí zdravotní pojišťovny pouze částečně. Úhrada je tak při použití nadstandardních materiálů a postupů převážně na straně pacienta. Podrobnou informaci k cenám Vám podá Váš ošetřující lékař před zahájením ošetření. V případě Vašeho zájmu s Vámi probere celkový cenový a časový plán ošetření.

Ceník zákroků

Vstupní vyšetření hrazeno ZP
Preventivní prohlídka hrazeno ZP
Digitální RTG hrazeno ZP
Konzultace 1.000,-
Fotokompozitní výplň - stálý zub 3.500,-až 5.700,- dle rozsahu výplně
Celokeramická korunka od 13.000,-
Fotokompozitní výplň - dočasný zub 1.500,-až 3.500
Endodontické ošetření od 6.500,-
Reendodontické ošetření pod mikroskopem od 9.500-,
Premedikace před výkonem u dětí (Midazolam) od 1.925,-
Ošetření v Entonoxu od 1.925,-
Domácí bělení 5.500,-
Kombinované bělení 8.500,-
Dentální Hygiena Vstupní 2.100,-
Dentální Hygiena Dětská 1225,-

Upozornění

Jestliže se nemůžete dostavit na smluvený termín k zubnímu lékaři či na dentální hygienu, prosíme Vás, abyste tento termín co nejdříve zrušili. Váš termín tak můžeme nabídnout i jinému klientovi.